JUNGHEINRICH- technika magazynowa

Strona główna › JUNGHEINRICH- technika magazynowa

 

Wózki widłowe

Witamy w świecie wózków widłowych!

Jungheinrich oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie składowania, transportu i komisjonowania towarów w nowoczesnym magazynie. Spośród ok. 600 typów wózków widłowych o różnych parametrach i opcjach wyposażenia każdy z Państwa z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie. 

wózki Jungheinrich są konstruowane przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych z najlepszych materiałów.  To pozwala  zaoferować Państwu najwyższej jakości produkt, spełniający światowe standardy odnośnie ergonomii i bezpieczeństwa.

 

bezpieczeństwo serwisowe

Oferowane wózki widłowe są objęte opieką serwisową Jungheinrich. 128 techników serwisu, wyposażonych w mobilne warsztaty, programy diagnostyczne oraz zestawy części zamiennych, jest w stanie dotrzeć do Klienta w ciagu 4 dni od zgłoszenia u lokalnego Koordynatora Serwisu. 95% napraw jest wykonywanych jeszcze tego samego dnia.
 


Wieloletnia dostępność oryginalnych części zamiennych

Dbamy o to, aby wszystkie części zamienne były dostępne dla naszych Klientów w długim okresie czasu.
Jeśli dana część zostanie wycofana z obiegu, a mimo to okaże się niezbędna, zostanie przez Jungheinrich natychmiast wyprodukowana.
 


Wózek zastępczy w razie awarii

Jeśli wózek widłowy ulegnie awarii w okresie gwarancji a naprawa przedłuży się powyżej 72 godzin, dostarczamy Klientowi zastępczy wózek widłowy o zbliżonych parametrach.